Червоненська філія комунального закладу "Хащуватський ліцей" Гайворонської районної ради Кіровоградської області

85320,Донецька область, м.Мирноград, м-н Східний

7 січ. 2018
Зимові канікули
Розпочалися тривалі зимові канікули. Всім бажаємо провести їх весело, корисно та безпечно!

Управління

Управління   школою   здійснюється   її засновником: Гайворонською районною державною адміністрацією і відділом освіти Гайворонської районної державної адміністрації.

Безпосереднє керівництво школою здійснює  її директор. Директором може бути тільки громадянин України, який має вищу педагогічну освіту на рівні спеціаліста  або  магістра,  стаж педагогічної роботи не менш як 3 роки. Директор школи та його заступники призначаються і звільняються з посади відповідним органом управління освітою. Призначення  та  звільнення  заступників директора здійснюється  за  поданням   директора   з   дотриманням   чинного законодавства.

Вищим  органом  громадського  самоврядування школи  є загальні збори  (конференція), що скликаються не менше одного разу на рік. Делегати загальних зборів (конференції) з правом вирішального голосу обираються від таких трьох категорій:

-         працівників школи – зборами трудового колективу;

-         учнів навчального закладу другого-третього ступеня – класними зборами;

-         батьків, представників громадськості – класними батьківськими зборами.

Кожна категорія   обирає   однакову   кількість    делегатів. Термін їх повноважень становить навчальний рік. Загальні збори (конференція) правочинні,  якщо в їхній роботі бере  участь не менше половини делегатів кожної з трьох категорій. Рішення приймається простою більшістю голосів присутніх делегатів. Право скликати   збори   (конференцію)   мають   голова  ради школи,  учасники зборів (делегати конференції), якщо за  це  висловилось  не  менше  третини  їх  загальної  кількості, директор школи, засновник.

Загальні збори (конференція):

- обирають раду школи,  її  голову,  встановлюють термін їх повноважень;

- заслуховують звіт   директора   і   голови  ради  школи;

- розглядають питання    навчально-виховної,    методичної    і фінансово-господарської діяльності школи;

- затверджують основні напрями  вдосконалення навчально-виховного процесу, розглядають інші найважливіші напрями діяльності школи;

- приймають рішення про стимулювання праці керівників та  інших педагогічних працівників.