Червоненська філія комунального закладу "Хащуватський ліцей" Гайворонської районної ради Кіровоградської області

85320,Донецька область, м.Мирноград, м-н Східний

7 січ. 2018
Зимові канікули
Розпочалися тривалі зимові канікули. Всім бажаємо провести їх весело, корисно та безпечно!

Методична робота

Методична робота в ЗШ І-ІІІ ступенів с. Червоне в 2016 – 2017  н.р. здійснювалась відповідно до Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про мови», Концепції національно та громадянського виховання, Положення про методичну роботу, наказу відділу освіти Гайворонської РДА «Про організацію методичної роботи з педагогічними кадрами у 2016 – 2017  н.р.», згідно річного плану, наказу директора школи з урахуванням тематики методичної проблеми: «Підвищення рівня професійної майстерності педагога як умова всебічного розвитку учнів та формування компетентностей  успішної особистості випускника школи»

Робота була спрямована на розвиток педагогічної творчості вчителя, підвищення фахової майстерності відповідно до рівня дидактичних умінь шляхом участі в районних та шкільних методичних заходах та самоосвітою, на досягнення високого рівня професійної підготовки педагогічних кадрів, їх науково-теоретичного та загальнокультурного рівня, використання сучасних форм і методів навчання. Тематика заходів зорієнтована на вирішення питань, пов’язаних із загальношкільною проблемою і включає такі аспекти шкільного життя: методична робота, навчальний процес, виховна робота, позакласна діяльність.

Методична робота в школі представлена такими компонентами:

-          методичні  та  педагогічні ради,

-          предметні методичні  об’єднання,

-          самоосвіта,

-          продукти самоосвітньої діяльності.